Langus/Naine puuris

Langus

Selle aja jooksul, mil ma olen võtnud hoogu uue postituse kirjutamiseks, on ETV ekraanil jõudnud juba joosta üks pühapäevaõhtune krimnull/mängufilm (kummalisel kombel tõesti mitte sari), millel oli nimeks “Lahendamata juhtum: naine puuris“. Tegemist oli üpris hea põnevikuga, mis kummalisel kombel tundus olevat justkui osa sarjast, kuid tuleb välja, et tegemist oli ikkagi vaid ühe filmiga. Kahju, seda oleks hea meelega edasi vaadanud. Kel aga see nägemata jäi, siis kahjuks ei ole seda ETV lehelt järelvaatamise korras vaadata (vähemalt ei suutnud ma seda sealt leida).

Nüüdsest hakkab ETV näitama pühapäevaõhtuse krimisarja ajal kuus nädalat kestvat sarja “Nullpunkt”, mis on pikem versioon kinodes jooksnud filmist. Tegemist peaks olema rohkem noortele suunatud filmiga, kuid Eesti filmikunsti huvides tasuks sellele ikka vast pilk peale visata. Vähemalt esimesele osale 🙂

Vahepeal aga jõudis ETV ekraanil joosta ka üks lühem krimisari. Seekord Suurbritannias valminud sari “Langus”, mille peaosas mängis Salatoimikutest tuntud Gillian Anderson. Ei oleks sellest nii head sarja oodanud, kuid minu meelest üllatas see väga ja meeldivalt ning jäi nii õrritavalt pooleli, et lihtsalt ei kannata ära kui ETV uued osad eetrisse paiskab … Sarja tegevus käib Iirimaal Belfastis, kus tegutseb üks sarimõrvar ning Gillian Andersoni mängitud uurija saadetakse sinna Inglismaalt appi. Rohkem ei hakka reetma, sest vaatamine on põnev. Sarja viimast osa (vähemalt) näeb veel siit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s