Sild II + Morse

BroenSelles postituses ei tule midagi üllatuslikku – kui jälgida postituse märksõnu ja pealkirja, siis võib tunduda, et see postitus räägib täpselt samast teemast, mis eelmine. St et tegemist on kiire copy-paste looga. Ent kuigi osaliselt on siin ikkagi ka sisulist kattumist, ei ole see päris nii.

Võttes pealkirja esimese osa, siis sai ju viimases postituses vaid mainitud, et Rootsi-Taani suurepärasel koostöösarjal on valminud teine osa ja et see hakkab ETV pealt varsti jooksma. Ja nüüd ongi see käes ja sari “Sild II” on täies hoos – ning ei jää mitte millegi poolest alla oma esimesele hooajale. No loomulikult on uudsust veidi kadunud, sest jätkuvalt teevad kaks riiki üle silla koostööd, kuid juhtum on uus ja jätkuvalt põnev. Kes pole seda vaatama hakanud, siis on kahju, kuid loodetavasti tuleb see peagi kordusse (nagu see “Kuritöö” sari jookseb juba väga kaua).

Teine teema on siis Oxfordis tegutsev inspektor, kellel nimeks Morse. Sedakorda on ETV jõudnud sinnamaale, et on ekraanile toonud siis klassikalise ja algupärase Morse, millest kõik alguse sai. Millele järgnesid siis sarjad “Lewis” ja eelmises postituses mainitud nn “Noor Morse”. Sari on muidu kuld ja peegeldab väga hästi oma ajastut, kuid olles harjunud kaasaegsemate sarjadega on seda veidi keerulisem jälgida. Kuidagi ei saa vahel joone peale. Aga samas on näitlejatööd ja lood head ning sarja vaatamine ei ole mingil juhul ajaraisk.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s