Sügis käes – inspektor Banks

Banks 2015

Kui keegi unustab mitu päeva aknast välja vaadata ja otsustab selle asemel hoopis korraks saatekava piiluda, see võib ka sellest aru saada, et suvi on läbi. Sel aastal juhtus see kõik kuidagi väga 1. septembri kandis – ilmad läksid koledaks ja telekas hakkas sügishooaeg. Vaikselt ilmuvad tagasi vanad tuttavad saated oma vanade ja tuttavate saatejuhtidega ning see ei jäta puudutamata ka krimisarju.

Kui seni näidati nüüd näiteks Wallanderi osi ja enne seda korrati veel ühte ja teis, siis nüüd juba sellel nädalal tehakse avapauk uute krimisarjadega. Ja see on kohe ka päris korralik, sest näidatakse sarja Inspektor Banks viimast hooaega, mis on üles võetud käesoleval 2015. aastal! Ja mis selle eestlaste jaoks veel magusamaks teeb, on see, et filmis on võimalus näha mitmeid Eesti näitlejaid. Ma küll ei tea, kes need teised näitlejad on, kuid juba mõnda aega tagasi kuulda oli (ja ETV pealt juba reklaamist näha on saanud), on selles osas päris suur roll ilmselt kanda Kersti Kreismannil.

Peale seda kui Banks oma uued osad ära näitleb, jõuab järjekord sarja Inspektor Gently kätte – ootamas on sarja neljas, viies ja kuues hooaeg. Seejärel ei ole selge, millega eetrit täidetakse, kuid eks sinna on ka mitu kuud aega.

Ja kellel ei ole veel iivelduseni nähtud Poirot’ sarja, siis ETV pealt näeb seda nüüd suisa iga päev!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s