Dicte + Jack Taylor + Sherlock

Sel korral on isegi päris mitu sarja, millele saab ühes postituses pühenduda. Neist mõni on siit blogist juba läbi käinud, kuid on ka midagi täiesti uut.

Esiteks sari nimega Dicte. See on siis üks neist sarjadest, mis on juba varem ETV peal jooksnud ning mis on seega paljudele vaatajatele tuttav. Ühe osana viimastel aastatel väga hästi minevast Põhjamaade krimitoodangust on seegi väga kaasahaarav ning hästi jälgitav. Tegemist on sarja teise hooajaga ja sel korral on väga huvitav jälgida kõiki osi läbivat isiklikku teemat, mille taustal tegeleb ajakirjanik Dicte ka kuritegude lahendamisega. Sama hea kui esimene hooaeg ja soovitan kõigile!

Teisena tuleb midagi täiesti uut – nimelt kuueosaline sari Jack Taylor, kus samanimeline peategelane teeb endast kõik, et kaitsta oma Iirimaal asuvat kodulinna kurikaelte käest. Endise politseinikuna ja liiga suure viinalembuse tõttu ei ole see tal lihtne, kuid see annab loole juurde inimliku ja traagilise mõõtme. Ehk mitte nii hea sari kui paljud teised, kuid siiski midagi uut ja erinevat.

sherlock

Viimaseks teemaks on sari Sherlock, kus mängib peaosa juba maailmakuulus Benedict Cumberbatch. Ilmselt on tegemist väga hea eriosaga (ehk siis mitte hooajaga), kuid see ei ole see, mis asja eriliseks teeb. Mis on väga eriline, on see, et osa linastub SAMAAEGSELT nii meil kui Inglismaal BBC One kanalil! Uskumatu!

ETV on ikka siinne krimisarjade paradiis.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s